Elektromechaninės įrangos inžinierius (-ė)

Apie mus

UAB Hydro Extrusion Lithuania yra Norvegijos kapitalo įmonė, užsiimanti aliuminio profilių mechaniniu apdirbimu, surinkimu, prekyba. Hydro - vienintelė visiškai universali pasaulinės aliuminio pramonės įmonė valdanti procesus nuo pirminio aliuminio gavybos iki aliuminio sprendimų

Darbo pobūdis

  • Mechaninių, pneumatinių, hidraulinių ir elektrinių įrengimų priežiūra ir prevencinė profilaktika.
  • Specializuotų gamybinių įrengimų remontas.
  • Darbas 1 pamaina.

Reikalavimai

  • Aukštesnysis arba aukštasis techninis išsilavinimas
  • Mechaninių, pneumatinių, hidraulinių ir elektrinių įrengimų žinių pagrindai
  • Supratimas apie metalo apdirbimo įrengimus
  • Atsakingumas
  • Sugebėjimas įsisavinti informaciją
  • Sugebėjimas savarankiškai atlikti pavestą darbą iki galo
  • Atidumas atliekamam darbui, kruopštumas
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas

Privalumai

  • Automatikos, elektrotechnikos žinios ir patirtis aptarnaujant ir remontuojant automatizuotus įrengimus
  • Patirtis atliekant remonto darbus
  • Energetikos darbuotojo kategorija VK
  • Anglų kalbos žinių pagrindai
  • CNC staklių darbo principų žinojimas

Mes jums siūlome

  • Patirtį tarptautinės gamybinės įmonės projektuose;
  • Profesinio tobulėjimo galimybes;
  • Galimybę kelti kvalifikaciją ir mokytis;
  • Įmonės kultūrą, kurioje svarbus rūpestingumas ir bendradarbiavimas;
  • Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų visą parą.

About the position

March 31, 2021
Organization
Hydro - Hydro Extrusions
Schedule type
Pilnas etatas
City / Location
Lietuva / Kaunas
Contract type
Nuolatinis

Contacts

Valdis Petrašiūnas

Techninės priežiūros tarnybos vadovas

Email: valdis.petrasiunas@hydro.com

Mobile: +370 656 06910

Indrė Cesiūnė

Personalo vadybininkė

Email: indre.cesiune@hydro.com

Mobile: +370 610 64918