Gamybos Meistras (-ė)

Apie mus

UAB "Hydro Extrusion Lithuania" yra Norvegijos kapitalo įmonė, užsiimanti aliuminio profilių mechaniniu apdirbimu, surinkimu, prekyba. Hydro - vienintelė visiškai universali pasaulinės aliuminio pramonės įmonė valdanti procesus nuo pirminio aliuminio gavybos iki aliuminio sprendimų

Darbo pobūdis

  • Efektyvaus gamybos baro (apie 40 žmonių, dirbančių trimis pamainomis) darbo organizavimas, priežiūra ir vadovavimas;
  • Darbų saugos priežiūros užtikrinimas ir tobulinimas;
  • Sprendimų dėl gamybos našumo ir efektyvumo didinimo siūlymas bei įgyvendinimas;
  • Pagamintos produkcijos kokybės, gamybos plano vykdymo ir teisingo atliktų užduočių registravimo užtikrinimas;
  • Pavaldžių darbuotojų apmokymo darbo vietoje organizavimas ir jų kvalifikacijos kėlimo užtikrinimas;
  • Įmonėje galiojančių tvarkų ir procedūrų laikymosi užtikrinimas.

 Reikalavimai

  • Aukštesnysis arba aukštasis išsilavinimas;
  • Techninės žinios ir darbo patirtis metalo apdirbimo srityje (privalumas);
  • Geri darbo su žmonėmis ir organizavimo įgūdžiai;
  • Kompiuterinio raštingumo įgūdžiai (MS office);
  • Puikūs bendravimo įgūdžiai, gebėjimas dirbti komandoje, jai vadovauti ir ją motyvuoti;
  • Iniciatyvumas, orientacija į rezultatą, atsakingumas, atkaklumas ir reiklumas;
  • LEAN principų žinojimas ir noras įgyvendinti;
  • Gebėjimas greitai spręsti gamybines situacijas stresinėse situacijose;
  • Gebėjimas greitai įsisavinti informaciją ir naujas kompiuterines programas;
  • Geras lietuvių kalbos ir vidutinis anglų kalbos žinių lygis.

Mes jums siūlome

  • Įdomų, dinamišką, iššūkių kupiną darbą;
  • Galimybę mokytis iš savo srities profesionalų;
  • Konkurencingą atlyginimą (1900 - 2300 Eur bruto) ir motyvacinius priedus;
  • Vadovavimo kompetencijų tobulinimo galimybes;
  • Papildomas naudas pagal įmonės socialinę programą.

About the position

May 30, 2021
Organization
Hydro - Hydro Extrusions
Schedule type
Pilnas etatas
City / Location
Lietuva / Kaunas
Contract type

Contacts

Daumantas Barčas

Gamybos vadovas

Email: Daumantas.barcas@hydro.com

Mobile: +370 65811064

Rūta Jocytė

Personalo vadovė

Email: Ruta.jocyte@hydro.com

Mobile: +370 61603730