Metalo Apdirbimo Įrengimų Operatorius (-ė)

Apie mus

UAB Hydro Extrusion Lithuania yra Norvegijos kapitalo įmonė, užsiimanti aliuminio profilių mechaniniu apdirbimu, surinkimu, prekyba. Hydro - vienintelė visiškai universali pasaulinės aliuminio pramonės įmonė valdanti procesus nuo pirminio aliuminio gavybos iki aliuminio sprendimų

Darbo pobūdis

  • Aliuminio detalių gamyba spec. metalo apdirbimo įrengimais (pjovimas, štampavimas, lenkimas, kt.);
  • Detalių apdirbimas pagal nustatytas technologijas
  • Darbo grafikas 3 pamainomis.

Reikalavimai

  • Atsakingumas ir sugebėjimas savarankiškai atlikti pavestą darbą iki galo;
  • Patirtis dirbant su metalo apdirbimo įrengimais (privalumas)
  • Brėžinių skaitymo pagrindai
  • Atidumas atliekamam darbui, kruopštumas
  • Noras mokytis ir tobulėti
  • Geros lietuvių kalbos žinios (žodžiu ir raštu).

Mes jums siūlome

  • Nuolatinį darbą sėkmingoje tarptautinėje gamybinėje įmonėje
  • Galimybę kelti kvalifikaciją ir mokytis
  • Atlyginimo kėlimą, augant darbiniams įgūdžiams
  • Įmonės kultūrą, kurioje svarbus rūpestingumas ir bendradarbiavimas
  • Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų visą parą

About the position

May 30, 2021
Organization
Hydro - Hydro Extrusions
Schedule type
Pilnas etatas
City / Location
Lietuva / Kaunas
Contract type

Contacts

Arvydas Gailiūnas

Gamybos meistras

Email: arvydas.gailiunas@hydro.com

Mobile: +370 63392448

Greta Žurauskė

Personalo vadybininkė

Email: greta.zurauske@hydro.com

Mobile: +370 610 64918