Programinių staklių derintojas (-a) operatorius (-ė)

Apie mus

UAB Hydro Extrusion Lithuania yra Norvegijos kapitalo įmonė, užsiimanti aliuminio profilių mechaniniu apdirbimu, surinkimu, prekyba. Hydro - vienintelė visiškai universali pasaulinės aliuminio pramonės įmonė valdanti procesus nuo pirminio aliuminio gavybos iki aliuminio sprendimų

Darbo pobūdis

  • Detalių gamyba su CNC frezavimo staklėmis (3-5 ašys);
  • Serijinė ir mažaserijinė gamyba;
  • Staklių derinimas, įrankių parinkimas pagal numatytą technologiją;
  • CNC programos, režimų koregavimas esant nukrypimams nuo brėžinio reikalavimų;
  • Darbas trimis pamainomis (pamainos trukmė 8 val., dirbama nuo pirmadienio iki penktadienio, savaitgaliai laisvi) arba slenkančiu suminiu grafiku (kai 3 dienas dirbama 7-19 val, 3 dienos laisvos, 3 naktys 19-7 val, 3 laisvos ir t.t.).

 Reikalavimai

  • Darbo patirtis dirbant su CNC frezavimo staklėmis;
  • Geros lietuvių kalbos žinios (žodžiu ir raštu);
  • Techninės dokumentacijos skaitymas (brėžiniai);
  • Programoje G, M kodų, apdirbimo ciklų išmanymas;
  • Metalo apdirbimo technologijos išmanymas;
  • Atidumas atliekamam darbui, kruopštumas.

Mes jums siūlome

  • Nuolatinį darbą sėkmingoje tarptautinėje gamybinėje įmonėje;
  • Galimybę kelti kvalifikaciją ir mokytis;
  • Atlyginimo kėlimą, augant darbiniams įgūdžiams;
  • Įmonės kultūrą, kurioje svarbus rūpestingumas ir bendradarbiavimas;
  • Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų visą parą.

About the position

March 31, 2021
Organization
Hydro - Hydro Extrusions
Schedule type
Full-time
City / Location
Lietuva / Kaunas
Contract type
Permanent

Contacts

Vitalij Kozlov

Gamybos meistras

Email: Vitalij.kozlov@hydro.com

Mobile: +370 658 24016

Indrė Cesiūnė

Personalo vadybininkė

Email: indre.cesiune@hydro.com

Mobile: +370 610 64918