KOKYBĖS KONTROLĖS ANALITIKAS (-Ė)

Apie mus

UAB "Hydro Extrusion Lithuania" yra Norvegijos kapitalo įmonė, užsiimanti aliuminio profilių mechaniniu apdirbimu, surinkimu, prekyba. Hydro - vienintelė visiškai universali pasaulinės aliuminio pramonės įmonė valdanti procesus nuo pirminio aliuminio gavybos iki aliuminio sprendimų

Darbo pobūdis

  • Laboratorinės įrangos (CMM, medžiagos atsparumo ir kt.) valdymas ir darbo su ja organizavimas;
  • Kokybės kontrolės rezultatų analizė, tame tarpe ir statistinė analizė, išvadų ir ataskaitų teikimas;
  • Naujų ir esamų kokybės kontrolės metodų vystymas;
  • Naujų gaminių kokybės rizikos valdymas (FMEA, Control plan ir pan.) bei pavyzdžių kokybės vertinimas;
  • Komunikavimas su kitais padaliniais, rangovais ir klientais kokybės kontrolės klausimais;
  • Vidinių įmonės kokybės mokymų veiklos organizavimas;
  • 8D tyrimų koordinavimas.

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas;
  • Patirtis metrologijos srityje (bent 2 metai);
  • Brėžinių skaitymo įgūdžiai;
  • Praktinė patirtis kokybės vadybos sistemų srityje;
  • Stiprūs analitiniai ir problemų sprendimo gebėjimai;
  • Geras lietuvių ir anglų kalbos mokėjimas žodžiu ir raštu;
  • Gebėjimas dirbti komandoje;
  • Objektyvaus vertinimo požiūris;
  • Orientacija į rezultatą.

Mes jums siūlome

  • Patirtį tarptautinės gamybinės įmonės projektuose
  • Profesinio tobulėjimo galimybes sprendžiant kokybės iššūkius
  • Įmonės kultūrą, kurioje svarbus rūpestingumas ir bendradarbiavimas
  • Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų visą parą

About the position

November 15, 2020
Organization
Hydro - Extruded Solutions
Schedule type
Full-time
City / Location
Lietuva / Kaunas
Contract type

Contacts

Hiring manager Artūras Radušis

Darbų saugos ir kokybės skyriaus vadovas

Email: arturas.radusis@hydro.com

Mobile: +370 65258963

HR responsible Gražina Adomulienė

Personalo vadybininkė

Email: Grazina.adomuliene@hydro.com

Mobile: +370 610 64918