Skip to content

Hydro Extrusion Slovakia - Obchodné kontakty

Chceli by ste sa s nami porozprávať o vašom projekte? Môžeme vám pomôcť optimálne navrhnúť hliníkové riešenia? Máte otázku ohľadom hliníkových profilov alebo potrebujete cenovú ponuku? Naše kontaktné osoby v oblasti predaja sú tu pre Vás. Kontaktujte nás ešte dnes!

Karol Kružic

Obchodný manažér
+421 918 725 002

karol.kruzic@hydro.com
Karol Kruzic

Peter Šlosiarik

Obchodník Slovensko
+421 918 725 004

peter.slosiarik@hydro.com
Peter Slosiarik

Tibor Holos

Obchodník Slovensko
+421 918 725 088

tibor.holos@hydro.com
Tibor Holos

Martin Macík

Obchodník Česko
(Praha, Stredočeský, Jihočeský, Plzeňský kraj)
+420 734 573 477

martin.macik@hydro.com
Martin Macik

Karel Kopecký

Obchodník Česko
(Liberecký, Ústecký, Karlovarský kraj)
+420 736 628 495

karel.kopecky@hydro.com
Karel Kopecky

Maroš Ďurka

Obchodník Česko
(Vysočina, Moravskoslezský, Zlínský, Jihomoravský, Olomoucký, Pardubický kraj)
+420 732 524 116

maros.durka@hydro.com
Maros Durka