Skip to content

Hydro Extrusion Sverige - Säljkontakter

Våra Account Managers hjälper dig gärna med design, offert eller frågor om aluminiumprofiler. Kontakta oss idag för att diskutera ditt aluminiumprojekt!

Henrik Stark
Försäljningsdirektör Sverige
070-258 19 93
henrik.stark@hydro.com

Bild på Henrik Stark

Peter Ståhl
Säljchef Sverige Syd
070-314 02 67
peter.stahl@hydro.com

Bild på Peter Ståhl

Christian Degerstedt
Account Manager Sverige Syd
073-095 74 96
christian.degerstedt@hydro.com

Bild på Christian Degerstedt

Hans Fredriksson
Account Manager Sverige Syd
070-699 43 92
hans.fredriksson@hydro.com

Bild på Hans Fredriksson

Jennie Rutgersson
Account Manager Sverige Syd
070-588 29 40
jennie.rutgersson@hydro.com

Bild på Jennie Rutgersson

Jesper Hjerpe
Account Manager Sverige Syd
076-108 64 22
jesper.hjerpe@hydro.com

Bild på Jesper Hjerpe

Peter Törn
Account Manager Sverige Syd
073-820 56 58
peter.torn@hydro.com

Peter  Törn.jpg

Sven Lundin
Säljchef Sverige Nord
070-260 99 50
sven.lundin@hydro.com

Bild på Sven Lundin

Albin Pettersson
Account Manager Sverige Nord
073-049 36 95
albin.pettersson@hydro.com

Bild på Albin Pettersson

Niklas Stavstedt
Account Manager Sverige Nord
072-215 10 85
niklas.stavstedt@hydro.com

Bild på Niklas Stavstedt