Skip to content

Hydro Extrusion Sverige - Säljkontakter

Våra Account Managers hjälper dig gärna med design, offert eller frågor om aluminiumprofiler. Kontakta oss idag för att diskutera ditt aluminiumprojekt!

Henrik Stark
Försäljningsdirektör Sverige
070-258 19 93
henrik.stark@hydro.com

Bild på Henrik Stark

Peter Ståhl
Säljchef Sverige Syd
070-314 02 67
peter.stahl@hydro.com

Bild på Peter Ståhl

Christian Degerstedt
Account Manager Sverige Syd
073-095 74 96
christian.degerstedt@hydro.com

Bild på Christian Degerstedt

Hans Fredriksson
Account Manager Sverige Syd
070-699 43 92
hans.fredriksson@hydro.com

Bild på Hans Fredriksson

Jennie Rutgersson
Account Manager Sverige Syd
070-588 29 40
jennie.rutgersson@hydro.com

Bild på Jennie Rutgersson

Kristian Frisk
Account Manager Sverige Syd
070-916 23 71
kristian.frisk@hydro.com




Bild på  Kristian Frisk

Jesper Hjerpe
Account Manager Sverige Syd
076-108 64 22
jesper.hjerpe@hydro.com

Bild på Jesper Hjerpe

Pehr Selheden
Account Manager Sverige Syd
073-817 80 57
pehr.selheden@hydro.com

Pehr Selheden

Mattias Eriksson
Säljchef Sverige Norr
070-286 61 70
mattias.eriksson@hydro.com


Bild på  Mattias Eriksson

Albin Pettersson
Account Manager Sverige Nord
073-049 36 95
albin.pettersson@hydro.com

Albin Pettersson_svartvit.jpg

Niklas Stavstedt
Account Manager Sverige Nord
072-215 10 85
niklas.stavstedt@hydro.com

Bild på Niklas Stavstedt